Bloghttp://ludvighova.blog.sme.sk/rssblog.sme.skblog@sme.skskKeď sa vlak vracia do stanice (ludvighova) Tue, 03 Mar 2009 11:44:26 +0100http://ludvighova.blog.sme.sk/c/185341/Ked-sa-vlak-vracia-do-stanice.html?ref=rssCudzinci (ludvighova)  nemé spomienky.Mon, 28 Apr 2008 08:08:08 +0200http://ludvighova.blog.sme.sk/c/145308/Cudzinci.html?ref=rssBáseň VIII (ludvighova)na dobrú noc...Tue, 08 Apr 2008 10:01:12 +0200http://ludvighova.blog.sme.sk/c/142265/Basen-VIII.html?ref=rssBáseň VII (ludvighova)Dnešná...Mon, 18 Feb 2008 22:31:53 +0100http://ludvighova.blog.sme.sk/c/134423/Basen-VII.html?ref=rssBáseň VI (ludvighova)výpovedná...Fri, 20 Jul 2007 19:20:21 +0200http://ludvighova.blog.sme.sk/c/104767/Basen-VI.html?ref=rssBáseň V (ludvighova)vzniknutá dnes podvečer...Tue, 03 Jul 2007 19:48:37 +0200http://ludvighova.blog.sme.sk/c/102506/Basen-V.html?ref=rssBáseň IV (ludvighova)najnovšia...Wed, 13 Jun 2007 15:29:47 +0200http://ludvighova.blog.sme.sk/c/99550/Basen-IV.html?ref=rssBásne III (ludvighova)ešte novšie básne...Sun, 03 Jun 2007 21:04:32 +0200http://ludvighova.blog.sme.sk/c/98287/Basne-III.html?ref=rssBásne II (ludvighova)novšie básne...Mon, 28 May 2007 20:47:43 +0200http://ludvighova.blog.sme.sk/c/97485/Basne-II.html?ref=rssBásne I (ludvighova)básne, ktoré som napísala už dávnejšie, ale stále pre mňa niečo znamenajú...Fri, 11 May 2007 22:37:23 +0200http://ludvighova.blog.sme.sk/c/95075/Basne-I.html?ref=rss